Sponzorované odkazy

Ahoj Zuzko,

původně jsem  se chtěla jen zeptat, jestli někdy v budoucnu neplánuješ nějaký kurs AK i v Praze, ale při otevření kontaktu na Tebe na mně "vypadlo" tohle: "

poradím jak prožít život podle svých představ ".  Vím, že teď máš hodně práce. Prosím,  když bys  někdy měla chvilku (tj. až se vrátíš zpátky), mohla bys mi k tomu napsat něco blíž?

Moc děkuji  a přeji hezké dny

Kara

28.3.2011

Ahojíček Karo,

Tak jen v rychlosti odpovídám….. v Praze seminář na AK v nejbližší době nebudu a do budoucna…..to fakt nevím….dávám všemu volný průběh.

Jinak k tomu dalšímu dotazu….. jak prožít život podle svých představ…. Tady tě odkážu na Online seminář na šťastný život…kde jsou i další odkazy a související články…. Snad tam něco najdeš, co by tě zaujalo…navíc i ve fóru jsou k tomu  písmenka, které si holky psali, např. jak se jim vede, co jim jde a nejde….mrkni na to…

Zatím se měj a směj ….a omlouvám se, že jsem na slovo a písmenko zkoupá, ale v současné době, fakt mají přednost v mém životě jiné události…..ale já se vrátím ….časem….a zase to rozjedu :o)

Tak pa…..tvá Zrzka

3.4.2011

Dobrý den,

mohu se zeptat zda můžeme ovlivnit svůj osud? Např. v partnerství zdaví atd..? Nebo je nám vše předem předurčeno?

děkuji za odpověď

S pozdravem

Lenka N.

28.3.2011

Ahojíček Leni,

V současné době na stránkách moc nefiguruju a nové příspěvky nepíšu a ani neodpovídám, ale protože u tohoto dotazu se nemusím nějak namáhat s kreslením a vysvětlováním, tak ti odpovím s odvoláním na odkazy, které najdeš v sekci….OSUD a nebo v odkazu na Seminář na Šťastný život.

Děkuju za pochopení, že ti nemůžu věnovat víc času, ale jak už je na stránkách psáno….jsem teď mimo a když se o víkendu dostanu domů k PC, tak plodím seminárky do školy……

Těším se až se ten cvrkot, a divočina ve které v současné době jsem uklidní a já se budu moct vrátit na stránky a k mailíkům…

Měj se a směj se……….a nedej se………..já se taky nedám….

Pa Zrzka

3.4.2011

Ahoj Zuzi,

moc děkuji za rychlou odpověď (vzhledem k tomu, kolik toho máš jsem si myslela, že mi odepíšeš možná v květnu :-))) )

Budu chodit na "moje pravdy" a kdyby náhodou moje dítě bylo na prázdninách a v té době byl seminář AK, tak bych si udělala i výlet do Hodonína. Nechám to na osud...

Život podle svých představ... vůbec jsem si to nespojila s experimentem v lednu (taky jsem to začala, ale pak jsem odjela mimo ČR na 14 dní, po návratu na mě čekaly zkoušky na vš...tak jsem s tím přestala...ale od února zase "programuji" a vypadá to, že se věci dávají pomaloučku do pohybu.

Moc děkuji za stránečky, za to že jste a že děláte tak skvělé věci.

Přeji hodně sluníčkových dní :-)))

Kara

4.4.2011


Sponzorované odkazy


načítá se...