Vybrané články

  • Uzdrav své tělo - Louise L. Hay

    Všechny tzv. NEMOCI si v těle vytváříme sami. Tělo, stejně jako všechno ostatní, zrcadlí naše myšlenky a přesvědčení. Neustále k nám promlouvá, musíme si však udělat čas a naslouchat mu. Každá...

    Číst dál...

  • Odjezdy vlaků

    Jsem zastánce toho, že dobré věci se mají mezi lidi šířit. Nedávno se ke mně dostal odkaz, který považuji za skvělou pomůcku při cestování vlakem. ...

    Číst dál...

Úvod

Účelem těchto stránek je ukázat Vám hledajícím cestu k sebe uzdravení, prožít svůj život podle svých představ a přání, nalézt a probudit v sobě dary, které ve Vás dřímají a naučit se s nimi zacházet pro své dobro a dobro ostatních bytostí, které Vás obklopují.

Jsem přesvědčená o tom, že každý z nás dostal do vínku stejné dary, nebo-li schopnosti pro svůj duchovní rozvoj. Každý máme schopnost používat energii k uzdravování sebe, svých blízkých a okolí, dozvídat se pomocí automatické kresby potřebné informace, umět komunikovat s kyvadlem a se svým podvědomím, utvářet si svůj život podle svých představ a pracovat na svém růstu. Asi se teď ptáte .... Jak je tedy možné, že z toho nic neumím, neovládám, jak to, že se mi v životě nedaří dosáhnout to, po čem toužím? odpověď je taková. Nenašli jste v sobě odvahu, nebo nenastala ještě vhodná chvíle pro duchovní probuzení. Ne všichni jsme na stejném stupni vývoje v duchovnu a tak je potřeba nechat dozrát čas a netlačit na pilu, protože znám případy, kdy se zatlačilo a dotyčný to psychicky neunesl.

Je spousta stránek na internetu v dnešní době, kdy Vám je nabízena pomoc, ale mojí pravdou je to, že pomoc od druhého není kolikrát řešením - hlavně pro duchovní růst. Uleví se vám od bolesti, vyřešíte svou situaci, dostanete odpověď, ale moje přesvědčení je takové, že časem se bolest vrátí v jiné podobě a Vy jste nuceni znovu a znovu vyhledávat pomoc u druhých, i když máte možnost si pomoci sami. Otázka zní........Je to pohodlnější svěřit se do rukou jinému? nebo .. Jsem opravdu tak líný na sobě zapracovat? Každá nemoc, bolest, problém, začíná v naší hlavě, v našem myšlení a pokud toto myšlení není správné, projeví se v podobě bolesti, nemoci nebo jiného problému. Léčitel Vám od bolesti pomůže, ale je to jen dočasné, pokud Vy své myšlení nezměníte a neučiníte potřebné kroky. Vše je jen na Vašem rozhodnutí.

Nabízím Vám společně s Grev a Jasem, předat vám naše pravdy, zkušenosti a probudit ve vás schopnosti, které my už ovládáme a pomoct Vám tak ve vašem duchovním růstu. Bude nám ctí a posléze i radostí posunout Vás vpřed a ukázat Vám nové možnosti myšlení, které Vám začne měnit Vaše životy.

V dalších sekcích se dozvíte o pravdách, ke kterým jsme se dostali a také technikách a praktikách, kterým se věnujeme a které jste schopni časem ovládat i Vy. Společně Vám přejeme příjemné čtení a v případě, že Vám něco nebude jasné a nebo pro Vás bude nepochopitelné , tak nám dejte vědět a my se budeme snažit Vám to vysvětlit víc polopatisticky.

Těšíme se na komunikaci s Vámi ..... Vaše

Zrzka, Grev a Jasa

Pošlete to dál

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixx

Chcete se o něco podělit?

Líbí se vám?

 

Líbí se vám moje stránky?

Dejte si na ty svoje moji ikonku. Různé ikonky naleznete na stránce oblíbené stránky.

Moje pravdy

Napište mi

Email:
Předmět:
Zpráva:
Ochrana proti SPAMu khycsnjc Opište text z obrázku