Sponzorované odkazy

Účelem těchto stránek je ukázat Vám hledajícím cestu k sebe uzdravení, prožít svůj život podle svých představ a přání, nalézt a probudit v sobě dary, které ve Vás dřímají a naučit se s nimi zacházet pro své dobro a dobro ostatních bytostí, které Vás obklopují.

Jsem přesvědčená o tom, že každý z nás dostal do vínku stejné dary, nebo-li schopnosti pro svůj duchovní rozvoj. Každý máme schopnost používat energii k uzdravování sebe, svých blízkých a okolí, dozvídat se pomocí automatické kresby potřebné informace, umět komunikovat s kyvadlem a se svým podvědomím, utvářet si svůj život podle svých představ a pracovat na svém růstu. Asi se teď ptáte .... Jak je tedy možné, že z toho nic neumím, neovládám, jak to, že se mi v životě nedaří dosáhnout to, po čem toužím? odpověď je taková. Nenašli jste v sobě odvahu, nebo nenastala ještě vhodná chvíle pro duchovní probuzení. Ne všichni jsme na stejném stupni vývoje v duchovnu a tak je potřeba nechat dozrát čas a netlačit na pilu, protože znám případy, kdy se zatlačilo a dotyčný to psychicky neunesl.

Je spousta stránek na internetu v dnešní době, kdy Vám je nabízena pomoc, ale mojí pravdou je to, že pomoc od druhého není kolikrát řešením - hlavně pro duchovní růst. Uleví se vám od bolesti, vyřešíte svou situaci, dostanete odpověď, ale moje přesvědčení je takové, že časem se bolest vrátí v jiné podobě a Vy jste nuceni znovu a znovu vyhledávat pomoc u druhých, i když máte možnost si pomoci sami. Otázka zní........Je to pohodlnější svěřit se do rukou jinému? nebo .. Jsem opravdu tak líný na sobě zapracovat? Každá nemoc, bolest, problém, začíná v naší hlavě, v našem myšlení a pokud toto myšlení není správné, projeví se v podobě bolesti, nemoci nebo jiného problému. Léčitel Vám od bolesti pomůže, ale je to jen dočasné, pokud Vy své myšlení nezměníte a neučiníte potřebné kroky. Vše je jen na Vašem rozhodnutí.

Nabízím Vám společně s Grev a Jasem, předat vám naše pravdy, zkušenosti a probudit ve vás schopnosti, které my už ovládáme a pomoct Vám tak ve vašem duchovním růstu. Bude nám ctí a posléze i radostí posunout Vás vpřed a ukázat Vám nové možnosti myšlení, které Vám začne měnit Vaše životy.

V dalších sekcích se dozvíte o pravdách, ke kterým jsme se dostali a také technikách a praktikách, kterým se věnujeme a které jste schopni časem ovládat i Vy. Společně Vám přejeme příjemné čtení a v případě, že Vám něco nebude jasné a nebo pro Vás bude nepochopitelné , tak nám dejte vědět a my se budeme snažit Vám to vysvětlit víc polopatisticky.

Těšíme se na komunikaci s Vámi ..... Vaše

Zrzka, Grev a Jasa


Sponzorované odkazy


načítá se...