Sponzorované odkazy


Zvu vás na poslední letošní seminář nejen o automatické kresbě.

 

Kde?  

v Hodoníně (okr. Hodonín) v KLUBU MLADÝCH SVČ vchod do klubu je z ul. Dobrovolského  (naproti lékárny Melová - ul. Dobrovolského 11)

Kdy?  

20.05.2017 - 21.05.2017 

 

Začátek?

 sobota 20.05.2017 v 09:00 hod. ( konec v sobotu bude oficiálně kolem 17  hod, ale z klubu odcházím většinou až po půl noci, protože dál kreslím diagnostiky všem účastníkům a probíráme některé vaše bebíčka a problémy).

 

Konec?  

neděle 21.05.2017 dle dohody, ale přibližně kolem 16 - 17 hod. (konec semináře přizpůsobím podle potřeby - vašich odjezdů)

 

Pro každého účastníka:

Přehledné, jednoduché skripta. V sobotu osobní výklad, v neděli výklad jednoho vztahu.

 

 

Pro přespolní,spaní v klubu již od pátku

kteří mají problém se spoji jsem zařídila, že mohou přespat už v pátek 19.05.2017  v prostorách Klubu mladých SVČ. V klubu budu kolem 19:00 hod. a v případě zájmu po ubytování můžeme zajít do nedalekého pivovárku na pivo a na večeři a tam pokecat o životě a vzájemně se "očuchat".

 

 

  

 

V prostorách kde bude kurz AK probíhat je vybavená kuchyňka s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Dále WC + sprchy. Přespat se dá na žíněnkách ve vlastních spacácích (počet žíněnek je 15, takže v případě, že by se obsadily, tak je potřeba si přivést vlastní lehátko či karimatku) . Prostory jsou v centru města, takže poblíž jsou obchody, restaurace, hotely atd.

 

 

 

Stravování: 

 

snídaně, svačiny = vlastní

 

obědy = vlastní, ale většinou to děláme tak, že si objednáme a necháme dovést jídlo v krabičce (kolem 100 Kč,), nebo zaběhneme do hospůdky...ale to se domluvíme.

 

večeře = vlastní, nebo se zajde do hospůdky...popřípadě je možné opět nechat si přivést.

 

nápoje = co si kdo přiveze, ale i tak tam bude k dispozici nějaký ten čaj, káva, takže pokud zapomenete si sebou vzít tak není problém si uvařit ode mne :o)

 

  

Co se naučíme:

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů. Ráda bych vás naučila a vysvětlila vám, jak lze automatickou kresbu využít v praktickém životě.

 

Seminář nebude jen o automatické kresbě.

Probereme různá témata, která většinou při kreslení diagnostik vyplavou na povrch a ukážu vám možnosti (úhly pohledu) jak by se daly v praktickém životě vaše situace řešit....vše má řešení, ale je potřeba hledat cesty kudy to jde a ne kudy to nejde. Dále vás provedu meditací Cesta životem, kterou po ukončení probereme a dostanete tak úhel pohledu na vás život.

 

Naučím vás, jak si správně přát,

síla myšlenky a víra, je to čím si svůj život ulehčujeme a nebo naopak ztěžujeme ....to bude vlastně začátek semináře, kdy si sílu myšlenky a víru v sebe vyzkoušíte v praxi a odnesete si domů důkaz v podobě ohnutých vidliček a lžic :).... (vidličku či polévkovou lžíci si vezměte sebou z domu, ať nelikvidujeme příbory dětem z klubu).

 

 

 

Co si vzít sebou?

Pastelky + ořezávátko ... zkrátka psací pomůcky...

Spoustu bílých papírů A4 klasických co jsou do tiskárny.

Polévkovou lžíci a nebo vidličku (klidně obojí) pořádně tvrdou :) ne hliníkovou a je nutno podotknout, že po semináři ani lžíci ani vidličku již k jídlu neužijete....ale budete z ní mít krásnou trofej, kterou si sami uděláte pomocí své myšlenky a přání.

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv...to už nechám na vás :o) Vezměte pohodlné oblečení oblečení, které vás nebude škrtit. Nejdeme na modní přehlídku....takže takové tepláky budou asi nejvhodnější.

        

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koňa v mé kresbě nerozeznáte :o) ). 

 

Ještě bych doporučila, než se přihlásíte a vydáte se za mnou, si přečíst reakce na proběhlé semináře (sice se spolu zasmějeme, ale i staré rány otevřeme a tak často slzičky pročištění se prolejí a ne každý je ochotný se otevřít a své bebíčka pustit....) které najdete zde

 

 

 Další informace a přihlášení je možné na e-mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do předmětu napište SEMINÁŘ AK1 -  květen 2017

 

připište prosím město, ze kterého budete vyjíždět. V seznamu účastníků, který je na konci pak budete mít přehled, kdo odkud jede a můžete přijet do Hodonína společně. Mailové adresy pak najdete v hromadném e-mailu, který vám rozešlu před naším setkáním.

  

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

 Fotka uživatele MOJE Pravdy.

Počet míst je omezen na max. počet 20 účastníků

i po zaplnění 20 míst, je možné se dále přihlašovat jako náhradníci….často se stává, že je vyhověno téměř většině, jelikož v průběhu se lidičky odhlašují z důvodů, že jim do akce nečekaně něco vlezlo atd. 

 

Účastníci:

1. Jarka - Hodonín

2. Jarda - Praha

3. Jitka - Praha

4. Katka - Kyjov

5. Lidka - Starý Hrozenkov

6. Honza - Praha

7. Eliška -  Moravský Žižkov/ Praha.

8. Martina - Choceň

9. Eva - Svitavy

10. Staňka - Svitavy

11. Alča Brno - venkov

12. Ila - Chlumec n. C

13. Iveta - Bratislava

14. Světlana Ostrava

15. Marta Bratislava

16: Eva Sereď

17. Majka Malacky

18. Mirka Tachovsko

 


Sponzorované odkazy


nahrávám...