Sponzorované odkazy

 

Kde?

 v Hodoníně (okr. Hodonín) v KLUBU MLADÝCH SVČ

Horní Valy 2

695 01 Hodonín 

 

Kdy? 

5 - 6. 5. 2018

 

Cena:

 2 000 Kč,-

Pro ty,  kteří si chtějí seminář se mnou zopakovat platí poloviční cena

(další informace o platbě se dozvíte v e-mailu)

 

Začátek: 

sobota 5.5.2018 v 09:00 hod

 

Konec:

 neděle 6.5.2018 dle dohody, ale přibližně kolem 16 hod. (konec semináře přizpůsobím podle   potřeby - vašich odjezdů)

 

Pro přespolní:

Je možné přijet již v pátek a přespat v klubu, který je plně vybaven (sprchy, wc, vybavená kuchyňka, 14 žiněnek na přespání) 

 

Počet míst je omezen na max. počet 20 účastníků

i po zaplnění 20 míst, je možné se dále přihlašovat jako náhradníci….často se stává, že je vyhověno téměř většině, jelikož v průběhu se lidičky odhlašují z důvodů, že jim do akce nečekaně něco vlezlo atd. Náhradníci, na které již nezbude místo, přesunu do seznamu zájemců o semináře AK1 a budou přednostně informováni o dalším termínu, ještě než jej uveřejním na stránkách MOJE - PRAVDY.

  

O čem seminář AK1 bude?

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů. Ráda bych vás naučila a vysvětlila vám, jak lze automatickou kresbu využít v praktickém životě. Na semináři obdržíte jednoduché skripta, do kterých si budete moct v případě potřeb vpisovat i své poznámky.

 

 

Seminář nebude jen o automatické kresbě. Probereme různá témata o které budete mít zájem, dozvíte spoustu informací jak pomoct sami sobě v běžném životě a zameditujeme si. Meditace vám vypoví hodně o vašem životě. Naučím vás, jak si správně přát, jak věřit ve své dary, jak pustit přání a neočekávat.... a hned si to vyzkoušíte v praxi a odnesete si domů důkaz jak silné myšlenky jsou v podobě ohnutých vidliček a lžic :).... 

 

 

Co si vzít sebou?

Pastelky + ořezávátko + pevnou polévkovou lžíci a vidličku (ze které si uděláte památeční trofej)

Spoustu bílých papírů A4 klasických co jsou do tiskárny

Polévkovou lžíci a nebo vidličku (klidně obojí) pořádně tvrdou :) ne hliníkovou a je nutno podotknout, že po semináři ani lžíci ani vidličku již k jídlu neužijete....ale budete z ní mít krásnou trofej, kterou si sami uděláte pomocí své myšlenky a přání.

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv...to už nechám na vás :o) Vezměte pohodlné oblečení oblečení, které vás nebude škrtit. Nejdeme na modní přehlídku....takže takové tepláky budou asi nejvhodnější.

        

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho  zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koňa v mé kresbě nerozeznáte :o) ). 

 

Ještě bych doporučila, než se za mnou vydáte, si přečíst reakce na proběhlé semináře ( sice se spolu zasmějeme, ale i staré rány otevřeme a tak často slzičky pročištění se prolejí) které najdete zde

 

 

Závazné přihlášky posílejte na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do předmětu napište SEMINÁŘ AK1 -  jaro 2018

připište prosím město, ze kterého budete vyjíždět. V seznamu účastníků, který je na konci pak budete mít přehled, kdo odkud jede a můžete přijet do Hodonína společně. Mailové adresy pak najdete v hromadném e-mailu, který vám rozešlu před naším setkáním.

  

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

 

  

ÚČASTNÍCI:

1. Radka - Pardubice

2. Marie - Pardubice

3. Mirka - Tachovsko (opakovačka)

4. Jana - Tachovsko

5. Štěpánka - Tachovsko

6. Jana - Mutěnice (opakovačka)

7. Lenka -  Hodonín

8. Jitka  -  Praha

9. Danka - Holice

10. Miluška - Holice

11. Drahuška - Hodonín

 


Sponzorované odkazy


načítá se...